Rüyada Boğulmaktan Kurtulmak


Rüyada boğulmaktan kurtulmak, kişinin bir felaket atlatmasına veya başına gelecek bir musibetten kurtulmasına işarettir. Boğulmak genellikle dünya hayatında yaşayacağınız sorunlara ve sıkıntılara yorumlanır. Bu nedenle rüyasında boğulmaktan kurtulduğunu gören kişi dünyevi acılarından ve üzüntülerinden uzaklaşarak daha rahat ve güzel bir hayat sürer. Bazen de böyle bir rüya akıllıca davranmanız yüzünden birtakım tehlikeleri atlatmaya delalet eder. Rüyada boğulmaktan bir başkası sayesinde kurtulan kişi, kendisine yardım edecek bir adam sayesinde çektiği zorluklardan ve sıkıntılardan kurtulur. Rüyada başka birisini boğulmaktan kurtarmak ise insanlık adına güzel işlerde bulunmaya ve hayırlı yollardan yardımlar etmeye işarettir.

Rüyada Boğulduğunu Görmek

Rüyada boğulmak farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bazen bu rüya kişinin günah batağına batması ve yapacağı kötü eylemlerden dolayı insani derecesinin aşağılara ineceği anlamını taşımaktadır. Boğulmak maneviyatın bozulması ve kişinin bazı yanlışlar yapması olarak da yorumlanabilir. Bazı alimlere göre ise boğulmak, sıkıntıya girmeye, hastalanmaya veya dünyevi anlamda ıstırap ve zorluk içinde bulunmaya delalettir.

Rüyada Denizde Boğulmak

Deniz büyüklüğü ve enginliği ile kişinin dünya ve ahiret hayatına, bazen iş yaşamına, daha çok onun dünyevi yaşantısını ve yaptığı amelleri yansıtan bir semboldür. Bu nedenle denizde boğulan kişi dünya hayatında bazı belalara müptela olur ve sıkıntılara girer. İş hayatınızda yaşayacağınız zararlara, maddi kayıplara, ciddi hastalıklara da yorumlanabilmektedir. Rüyada denizde boğulduğunu ve denizin dibine doğru battığını gören kişi, bazı tatsız olaylar yaşar ve çok büyük sıkıntılar yaşayacağı günler geçirir.

Rüyada Boğulmaktan Kurtulmanın Psikolojik Tabiri

Böyle bir rüya gören kişinin dünya hayatında yaşadığı zorluklardan ve üzüntülerden kurtulma ve kendisine bir kurtarıcı arama isteğini yansıtır. Rüyasında boğulmaktan kurtulan kişi, sorunlarını kendi başına çözer ve mantık yoluyla tüm problemlerinden uzaklaşır.

Lütfen Yorumlarınızda Küfür ve Argo Kelimeler Kullanmayınız.Lütfen Saygılı Olalım.Sevelim Sevilelim...

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski