Rüyada Bomba Patlaması


Rüyada bomba patlaması, büyük ses getirecek, geniş kitleler tarafından yankılanacak ve karşılık bulacak bir icada imza atmak, büyük bir buluş gerçekleştirmek ve bir anda ünlü biri olmak demektir. Kişinin yapacağı işlerle insanlığa hizmet etme fırsatı bulacağına, tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına ve her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine alamettir. Bomba patlaması farklı bir yoruma göre kişinin maddi konularda bir türlü ayağını yorganına göre uzatmaması sonucu düşeceği darlığa da alamettir. Sadece bugünü düşünerek yaşamının ilerdeki faturasının çok ağır olacağını ve iflaslara veya borç yüzünden mahkemelik durumlara düşülecek olduğuna da işaret eder.

Rüyada Sokakta Bomba Patlaması Görmek

Sokakta bomba patladığını ve kendisine bir şey olmadığını gören kişiler son anda yapacakları bir hamle ile sıkıntı bir durumdan kurtulurlar. Genellikle kişiye verilen son bir şansı işaret eden rüya, yaşamına çeki düzen vermeyen kişinin başına büyük belalar açılabileceğini bildiren bir ikaz olarak da ele alınmalıdır. Bir anda ortaya çıkan ve kişinin tüm hesaplarını alt üst eden ödemelere ya da borca da alamettir

Rüyada Bomba Patlamasını Engellemek

Allah katında çok büyük bir sevap işlemek, ömür boyu ebeveynlerin hayır dualarını almak ve onlardan her zaman sevgi görmek demektir. Kişinin başına gelecek kötü bir olayı önceden sezerek önlem alacağına ve özellikle kendisine karşı diş bileyen veya kötülük yapmak isteyen bir düşmanı kurnaz bir şekilde etkisiz hale getirmek anlamına da gelir.

Rüyada Bomba Patlaması Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin sabredecek ve dayanacak gücü kalmadığını, kendisini psikolojik olarak çökmüş hissettiğini, en ufak olaylara karşı bile büyük tepkiler verdiğini ifade eder. Acil yardım alınması gerektiğinin de sembolü olan rüya, kişinin suça meyilli bir hale geldiğini ve engellenmediği takdirde kendisiyle beraber başkalarına da zarar verecek kadar şiddete eğilimli olduğunu da işaret eder.

Lütfen Yorumlarınızda Küfür ve Argo Kelimeler Kullanmayınız.Lütfen Saygılı Olalım.Sevelim Sevilelim...

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski